درباره ما

KMA یک مخفف از کیان مهر آریایی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و با استفاده از تجربه مدیران خود تبدیل به یکی از بهترین گروه ها در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران گردیده است. باید بدانید که این گروه توانسته شرایط لازم را برای اسکان گردشگران، مهمانان و مسافران عزیر در محیطی امن و با پشتیبانی کامل اعم از دارا بودن مبلمان، تلویزیون، کاناپه دبل، پارکینگ، آسانسور و همه ی امکانات لازم برای یک واحد فراهم سازد.

مشتری مداری در راس کار

همانطور که می دانید نظر انبوه مسافران برای گروه کی ام ای بسیار مهم می باشد و گفتنی است که امروزه توانسته با واحد هایی با امکانات کامل و نزدیک به مراکز خرید، درمانی ، تفریحی و رفاهی را برای مشتریان فراهم سازد و همین طور می توانید با استفاده از سایت MOBLEKMA.COM و صفحه تماس با ما از تمامی امکانات مطلع شوید.

قابل ذکر است که تمامی واحد های استیجاری زیر نظر این گروه در همه مناطق شهر تهران قرار دارند که دارای ۵۰۰ واحد مبله بسیار شیک و زیبا را برای شما عزیزان در نظر گرفته اند. شما مشتریان عزیز می توانید به راحتی با شرایط اعلام شده برای طولانی مدت نیز اجاره نمایید و توجه داشته باشید که این نوع اجاره به صورت روزانه و با تخفیف جزئی در نظر گرفته شده است.

نحوه پرداخت و شرایط بازدید

طریقه پرداخت برای هر فرد بسیار مهم می باشد که به طور راحت و آسان انجام گیرد که در همین راستا گروه کیان مهر آریایی بهترین راه را برای شما عزیزان در نطر گرفته است به این صورت که می توانید هزینه را به صورت نقدی و کارت به کارت و حتی از طریق شماره شبا انجام دهید. نکته بسیار مهم که در این رابطه وجود دارد این است که هزینه توافق شده در قرارداد بعد از توافق و بازدید و قبل از تحویل کلید واحد توسط کارشناسان دریافت می گردد و رسید به شما تحویل داده می شود.

در رابطه با شرایط بازدید باید متذکر شویم که شما عزیزان می توانید قبل از عقد قرارداد بازدید را به صورت کامل انجام دهید و اگر ایراد و مشکلی از این بابت وجود داشت به کارشناسان KMA(کی ام ای) اعلام کنید که رفع گردد و یا در قرار داد قید فرمایید، نکته قابل توجه این مورد در این می باشد که شما عزیزان فقط برای بازدید برای مدت بالای ۷ روز مجاز می باشید در غیر این صورت حتما باید بیعانه داده شده باشد.

قوانین و شرایط واحد های کیان مهر آریایی

۱.واحد ها برای افراد مجرد مجاز نمی باشد.

۲.رزرو بالای یک ماه ۱۵% تخفیف داده میشود.

۳.از پذیرش میهمان به غیر از عید نوروز جلوگیری می شود.

۴.مجوز برای برپایی جشن تولد و میهمانی های پرتعداد داده نمی شود.

۵.به دلیل رعایت حال دیگر مشتریان و همسایگان از ورود حیوانات اهلی و خانگی کاملا جلوگیری می شود.

۶.در صورت لغو رزرو توجه داشته باشید که تا ۲۴ ساعت قبل از موعد مقرر ۱۰% و در صورت دیر تر اعلام داشتن ۵۰% از مبلغ کسر می گردد.


امنیت و راحتی

کی ام ای در قبال شما مسئولیت دارد امنیت کامل و راحتی را هدیه دهد، پس از این بابت می توانید به راحتی و امنیت خود در وتحد های این مجموعه اطمینان داشته باشید.

ارتباط راحت

شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی بسیار آسانی که در اختیار شما قرار داده شده به راحتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و همه موضوعاتی که می خواهید را در میان بگذارید.

قیمت اقتصادی

درک مشتری از سوی کی ام ای یک وظیفه است پس تمامی فایل هایی که برای شما در نظر گرفته شده دارای قیمتی اقتصادی و مطابق با امکانات بسیار خوب در اختیار شما قرار گرفته شده است.

امکانات

امکانات خوب برای یک زندگی راحت در KMA به اینگونه است که تمامی امکانات در نظر گرفته شده برای فایل ها همه درجه یک می باشند و باید بدانید که تمامی این امکانات،تجهیزات اولیه زندگی میباشد.